2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wieliczka
Dodane 18 kwietnia 2024

pomocnik mechanika samochodowego

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

British Garage Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Pomocnik mechanika samochodowego

zakres obowiązków:

  • mycie samochodów

  • pomoc mechanikom

  • prace porządkowe na serwisie zlecone przez przełożonych

Miejsce pracy: Wieliczka

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·         Atrakcyjny i jasny system wynagradzania

·         Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia

·         Pracę od poniedziałku do piątku

Do swojej oferty prosimy załączyć poniższą klauzulę:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do British Garage Sp. z o.o. z siedzibą w: Jedynaka 26a, 32-020 Wieliczka, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o obowiązujące podstawy prawne. Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań rekrutacyjnych jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 872107325