2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pilzno
Dodane 14 kwietnia 2024

Pomocnik mechanika w serwisie opon aut ciężarowych

Lokalizacja

Pilzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Omega Truck Center Sp. z o.o., lider w branży motoryzacyjnej, poszukuje Pomocnika mechanika serwisu opon aut ciężarowych do naszego zespołu. Poszukujemy osoby, która jest zaangażowana, posiada doświadczenie w obszarze wulkanizacji, oraz jest gotowa do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn wulkanizacyjnych i urządzeń do naprawy opon

  • Montaż i demontaż opon na pojazdach ciężarowych

  • Wykonywanie napraw opon

  • Diagnozowanie i ocena stanu technicznego opon.

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Wulkanizatora

  • Znajomość obsługi maszyn i narzędzi wulkanizacyjnych

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od 7.00 do 15.00, od 15.00 do 23.00

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Podstawa plus premia uzależniona od wyników

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Parking dla pracowników

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Realizując obowiązek informacyjny zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie  o ochronie danych), zwanym dalej „RODO”, informujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest  firma Omega Truck Center Sp. z o.o. z siedzibą w: 39-220 Pilzno, ul. Kraszewskiego 44. Kontakt do inspektora ochrony danych na stronie internetowej.

2. Dane będziemy lub możemy  przetwarzać odpowiednio w następujących celach: podjęcie działań rekrutacyjnych przed ewentualnym zawarciem z Panią/Panem umowy o zatrudnienie, [Art. 6 ust. 1 lit. b RODO], - realizacja obowiązków prawnych wynikających z Kodeksu Pracy [Art. 6 ust. 1 lit. c RODO], - w przypadku konieczności pozyskania szerszego zakresu danych niż określa to Kodeks Pracy to podstawą ich przetwarzania będzie Pani/Pana zgoda,  ponadto w sytuacji gdy przekaże nam Pani/Pan szerszy zakres danych z własnej inicjatywy, to tym samym z chwilą ich przekazania wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie [Art. 6 ust. 1 lit. a RODO], - w sytuacji gdy aplikując na dane stanowisko nie zostanie Pani/Pan zatrudniony w efekcie zakończonej rekrutacji, to będziemy przetwarzać dane  na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji na podstawie wrażonej zgody [Art. 6 ust. 1 lit. a RODO], - w celu prowadzenia i optymalizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych w ramach firm z naszej grupy, które mogą polegać na wzajemnym przekazywaniu dokumentów aplikacyjnych, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem [art. 6 ust. 1 lit. f RODO].

3. Dane będą przetwarzane odpowiednio: do momentu  zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko na które złożona została aplikacja, - w przypadku danych przetwarzanych na podstawie zgody, to dane będziemy przetwarzać do momentu cofnięcia zgody, -  dane przetwarzane dla potrzeb przyszłych rekrutacji będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy, - dane przetwarzane w celu realizacji interesu prawnego będą przetwarzane do czasu istnienia tego interesu lub do momentu zgłoszenia sprzeciwu.

4. Dane możemy pozyskiwać bezpośrednio od Państwa oraz dane mogą zostać nam przekazane pośrednio przez firmy z naszej grupy do których wysłali Państwo swoje dokumenty aplikacyjne.

5. W związku z rekrutacją przetwarzamy zakres danych wskazany w Kodeksie Pracy oraz ewentualny inny rodzaj danych w oparciu o Państwa zgodę. W sytuacji, gdy dane pozyskamy pośrednio od firm z grupy, to możemy również przetwarzać informacje takie jak: dane podmiotu do którego została złożona aplikacja, data jej złożenia, rodzaj stanowiska oraz informacje o przebiegu wcześniejszej rekrutacji.

6. Pani/Pana dane są lub mogą być udostępniane naszym upoważnionym pracownikom/współpracownikom, obsługujących nas podmiotom zewnętrznym (np. zewnętrzne podmioty wspierające nas w procesie rekrutacji), firmom z naszej grupy.

7. Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany (np. z użyciem elektronicznych systemów rekrutacyjnych), w tym również w formie profilowania, jednakże podejmowane decyzje nie będą zautomatyzowane.  Nie będzie to również wywoływać wobec Pani/Pana żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Pani/Pana sytuację.

8. Dane nie będą  przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych (podmioty mający siedzibę poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego - EOG).

9. Przysługują Pani/Panu następujące prawa zgodnie z RODO: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, - prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, - prawo do usunięcia danych, ograniczenia  ich przetwarzania (z zastrzeżeniem sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie wynika z przepisów prawa), - prawo do przenoszenia danych (w zakresie w jakim są one przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu wykonania umowy lub na podstawie wyrażonej zgody), prawo do wycofania zgody na przetwarzanie (cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania w okresie przed jej cofnięciem), - prawo do niepodlegania decyzjom wywołującym istotne skutki wobec Pani/Pana, opartym wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu (w tym również profilowaniu), z wyjątkiem sytuacji jeżeli ta decyzja jest niezbędna do zawarcia i wykonania umowy, dozwolona przepisami prawa, oparta na Państwa zgodzie, - prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją, w zakresie w jakim podstawą przetwarzania jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu, chyba że istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Państwa interesów, praw i wolności.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Konsekwencją odmowy podania danych będzie brak możliwości uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Pilzno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pilzno
ID: 909652542