2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Wielowieś
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomocnik mechanika warsztatu wózków widłowych -Forklift Truck Service

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wielowieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

Forklift Truck Service poszukuje do nowo powstałej lokalizacji warsztatowej

osób na stanowisko: Pomocnik mechanika warsztatu wózków widłowych

-Pomoc przy naprawach oraz konserwacji wózków widłowych na warsztacie stacjonarnym

-Poprawa powłoki lakierniczej wózków, przygotowanie wózków do malowania,

drobne poprawki lakiernicze i wizualne wózków widłowych

-Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

-Raportowanie zrealizowanych prac do systemu

-Dbanie o powierzone mienie oraz porządek na warsztacie

Wymagania:

-Wykształcenie: mechaniczne

-Dobra organizacja pracy własnej

-Odpowiedzialność

-Kreatywność

-Doświadczenie, Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Szkolenia wdrażające

-Wsparcie techniczne

Podane widełki wynagrodzenia są kwotami: Brutto

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Lokalizacja

Wielowieś,

Śląskie

Śląskie, Wielowieś
ID: 758013317