2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Zakręt
Dodane 15 kwietnia 2024

Pomocnik montera instalacji

Lokalizacja

Zakręt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Do działu montażu i serwisu poszukujemy

Pomocnika montera instalacji

Twój zakres obowiązków

montaż, rozruch urządzeń technologicznych w instalacjach przemysłowych i komercyjnych ( pompy, armatura, filtry, automatyka)

wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,

wykonanie tras kablowych,

wykonywanie przeglądów serwisowych: hydroforni, fontann, stacji uzdatniania wody, układów nawilżania powietrza, itp

wsparcie przy prowadzeniu szkoleń technicznych dla klientów

Nasze wymagania

podstawowa wiedza i umiejętności techniczne

czynne prawo jazdy kategorii B

mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV i znajomość łączenia rur ( PVC-U, PP)

czytanie dokumentacji technicznej

obsługa komputera i znajomość środowiska MS Office

To oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

okresowe szkolenia online z obsługi urządzeń

niezbędne narzędzia techniczne

Lokalizacja

Zakręt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakręt
ID: 910237395