2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Reda
Dodane 15 kwietnia 2024

Pomocnik montera rekuperacji/wentylacji

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

EKO NORD Reda poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnik Montera Rekuperacji. Zatrudnimy osobę która jest otwarta na nowe technologie i chce się rozwijać w przyszłościowej branży. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci do pracy. Zapewniamy cykl szkoleń i dużo praktycznej wiedzy.

Opis stanowiska:

- rozprowadzanie instalacji wentylacji mechanicznej w brygadzie 2-3 osobowej.

- montaż i serwis jednostek wentylacyjnych

Wymagania:

- umiejętność posługiwania się narzędziami

- prawo jazdy kat. B (mile widziane)

- odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

- komunikatywność i pozytywne nastawienie

Mile widziane

- znajomość tematu rekuperacji / wentylacji mechanicznej,

Oferujemy:

- szkolenia, możliwość podwyższenia kwalifikacji i rozwoju

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowę zlecenia lub dg

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczeń

- wsparcie w przejmowaniu obowiązków od doświadczonych członków zespołu

- niezbędne narzędzia do pracy

- pracę w 2-3 osobowym zespole – z doświadczonym Technikiem.

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 899175348