2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Bydgoszcz
Kinga Yilinkou
Dodane Dzisiaj o 10:06

pomocnik montera rusztowań / od zaraz / bez języka / praca Niemcy

Wynagrodzenie

10 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega.

Kraj pracy: Niemcy 1700-2000 euro "na rękę"

Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany!

Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko 5 sekund! Nie wymagamy CV.

oferujemy

  • wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto
  • składniki wynagrodzenia plus dodatki i benefity poznasz, gdy do mnie zadzwonisz/napiszesz
  • polską umowę o pracę
  • mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia

oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokości
  • sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912131584