2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 12:14

Pomocnik Montera Wentylacji

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Greka HVAC Sp. z o.o. jest firmą rodzinną , specjalizującą się w wykonawstwie licznych inwestycji na terenie całej Polski i w krajach europejskich. Firma istnieje od 1993r. i z każdym rokiem umacnia swoją markę na rynku poprzez inwestycje w rozwój Firmy i swoich Pracowników.

W związku z rozwojem Firmy i poszerzaniem rynków, poszukujemy dwóch Kandydatów na stanowisko:

 Pomocnik Montera Wentylacji – ( również do przyuczenia)

Miejsce pracy: głównie Bydgoszcz i okolice oraz praca w delegacjach, zwykle wyjazdy tygodniowe ze zjazdem na weekendy na koszt firmy

Obowiązki potencjalnego Kandydata

- montaż elementów instalacji zgodnie z projektem i harmonogramem pod okiem

doświadczonych współpracowników

- wykonywanie robót ogólnobudowlanych

Oczekiwania wobec Kandydata

- obsługa elektronarzędzi np. szlifierka, wkrętarka

- doświadczenie w pracy mile widziane

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

- uczciwość, lojalność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu

- stałe zatrudnienie w prężnie działającej firmie z silną marką na rynku,

- szkolenia - przyuczenie do zawodu

- rodzinną atmosferę pracy,

- stabilne wynagrodzenie

Wszystkie osoby  poszukujące stałego zatrudnienia i możliwości rozwoju zapraszamy do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego na portalu OLX

lub na adres

Greka HVAC sp. z o.o.

ul. Bydgoskich Przemysłowców 15

85-862 Bydgoszcz

Prosimy Kandydatów o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujętych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 745435667