2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Ostrzeszów
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomocnik na budowie - Niemcy - 1700 Euro na rękę za miesiąc

Wynagrodzenie

57 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Rozpoczęcie pracy 06.05.2024

1500-1700 Euro na rękę za miesiąc

13,60 zl euro brutto za godzinę

Zapewnione zakwaterowanie, transport

4/1, czyli 4 tygodnie w pracy i 1 tydzień w domu oraz 1/1 czyli praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Jeżeli zależy Ci na większym zarobku, możesz zostać w pracy dłużej.

Kandydat przez zatrudnieniem przejdzie 3 dniowe szkolenie bazowe (+ 2 dni proces zatrudnienia, co łącznie daje 5 dni) uprawniające do pracy na stanowisku Pomocnika montera rusztowań. Szkolenie jest bezpłatne dla osób które przepracują okres próbny 3 miesięcy. Jeżeli kandydat zrezygnuje z zatrudnienia w trakcie trwania okresu próbnego, będzie zobligowany do pokrycia kosztów szkolenia tj. 246 zł brutto (dot. pracy w Niemczech) lub 750 zł (dot. pracy w Holandii i Belgii).

Zakres obowiązków na stanowisku Pomocnik montera rusztowań:

•                Wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu, demontowaniu i przebudowywaniu rusztowań na zewnątrz i wewnątrz obiektów, przed wszystkim podawanie/ odbieranie elementów rusztowania.

•                Szczegółowe obowiązki:

•                Ścisłe i rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego i lub montera rusztowań

•                Przetransportowywanie elementów rusztowania ze składu elementów na budowie na miejsce montażu

•                Podawanie wskazanych przez montera rusztowań elementów do budowy rusztowania

•                Sortowanie, czyszczenie i układanie elementów rusztowania

•                Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ, zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska

Wymagane    kwalifikacje   kandydata    na                     stanowisko    Pomocnika  montera rusztowań:

•                Mile    widziana    znajomość       języka angielskiego/niemieckiego        w           stopniu umożliwiającym komunikację

•                Mile widziane prawo jazdy kat. B,

•                Mile widziane VCA

•                Brak lęku wysokości

•                Sprawność fizyczna

•                Umiejętność pracy w zespole

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 911018657