2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lubartów
Dodane 21 maja 2024

Pomocnik operatora

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy największą w Polsce drukarnią opakowań oraz producentem tektury falistej ze 100% udziałem kapitału polskiego. Dzięki odważnej wizji staliśmy się liderem w branży poligraficznej. Stale dążymy do umocnienia naszej pozycji na rynku.

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIKA OPERATORA

Zadania na stanowisku:

  • pobieranie odpowiedniego materiału do wykonania danego zlecenia,

  • czyszczenie, konserwacja oraz drobne naprawy maszyny zgodnie z zaleceniami,

  • dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy.

Wymagania i kompetencje:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe,

  • dyspozycyjność, praca zmianowa w systemie 12 h,

  • sumienność,

  • dobra organizacja pracy,

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ciekawą pracę z doświadczonym zespołem.

  • stabilne zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,

  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.

  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną.

  • kartę Medicover.

  • kartę lunchową.

Klauzula informacyjna

Administratorem Państwa danych osobowych jest Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy Sp.j. z siedzibą w Lubartowie, przy. ul. Nowodworskiej 1. Państwa dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem Pracy - podanie danych jest obowiązkowe i niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane niewymagane przepisami prawa, przekazane przez Państwa w przesłanych dokumentach, będą przetwarzane na podstawie zgody, za jaką zostanie potraktowane ich przekazanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Podanie danych innych niż wskazane w ogłoszeniu jako wymagane, nie ma wpływu na proces rekrutacji i nie jest niezbędne. Państwa dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy. Pełna treść klauzuli informacyjnej z art. 13 RODO dostępna jest pod adresem //drukarnia-dako.pl/rodo/ .

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 177817609