2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Szydłowiec
Dodane 22 kwietnia 2024

Pomocnik Operatora Automatu (z możliwością przyuczenia)

Lokalizacja

Szydłowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

TREND GROUP Sp. z o.o. renomowany producent wysokiej jakości produktów szklanych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Operatora Automatu do produkcji wyrobów szklanych

Miejsce Pracy: Szydłowiec

Opis stanowiska:

  • praca na wydziale produkcyjnym;

  • współpraca z operatorem linii produkcyjnej;

Wymagania:

  • Zaangażowania oraz rzetelności;

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ,

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia specjalistycznych kwalifikacji zawodowych;

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży hutniczej;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;

  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy w firmie Trend Group sp. z o.o. w Szydłowcu informujemy, że:

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Trend Group sp. z o.o. z siedzibą Wola Korzeniowa 137, 26-500 Szydłowiec.

Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iodo[at]trendglass.pl

Dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji kandydatów do pracy.

Administrator Danych nie planuje dalej przetwarzać danych osobowych kandydatów do pracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji chyba, że kandydat na stanowisko pracy wyrazi na to zgodę, jednak nie dłużej niż przez 1 rok. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Kandydaci w procesie rekrutacji mają prawo do cofnięcia zgody, o której mowa w pkt.4, w każdym momencie poprzez zawiadomienie pracodawcy. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO w związku z art. 221§1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia oferty kandydata złożonej w procesie rekrutacji.

Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane kandydatów do pracy przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji, a następnie po zakończeniu rekrutacji niezwłocznie usunięte.

Kandydaci do pracy posiadają prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

Kandydaci do pracy mają prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szydłowiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Szydłowiec
ID: 682863032