2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Sól
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik operatora maszyn / Operator maszyn

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 24 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku. Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie. Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Dołącz do Nas !

Do naszego zakładu produkcyjnego w Nowej Soli poszukujemy osób na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Opis stanowiska:

  • Realizacja produkcji w oparciu o plany produkcyjne

  • Obsługa maszyn (po gruntownym szkoleniu przez doświadczonego pracownika)

  • Przezbrajanie linii produkcyjnych oraz udział w pracach serwisowych

  • Wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

  • Czynny udział w optymalizacji procesu oraz jakości produktów

Oczekujemy:

  • Chęci do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności

  • Solidność, dyspozycyjność, uczciwość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Atrakcyjną premię roczną

  • Świąteczne bonusy dwa razy do roku

  • Dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci

  • Dofinansowanie posiłków

Administratorem danych osobowych jest Model Opakowania Sp. z o.o. ul. Szwajcarska 1 23-400 Biłgoraj. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 671594926