2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Bełżyce
Dodane 12 kwietnia 2024

Pomocnik operatora maszyn

Lokalizacja

Bełżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań:

·         odbiór wypałek z pod wycinarki laserowej w celu kompletacji i pakowania ,

·         odbiór elementów  po gięciu z pod prasy krawędziowej  w celu kompletacji i pakowania,

·         pomoc przy rozładunku i załadunku blach oraz detali z lasera,

·         w razie potrzeby pomoc podczas gięcia wraz z operatorem prasy krawędziowej ,

·         obsługa zgrzewarki punktowej,  szlifierki kątowej ręcznej,

·         obsługa suwnicy natorowej oraz żurawia  – o ile Pracownik posiada stosowne uprawnienia,

·         załadunek gotowych produktów do transportu na podstawie WZ ,

·         archiwizacja dokumentów WZ

·         dbałość o porządek na hali produkcyjnej

·         dbałość  nad utrzymaniem porządku na placu  manewrowym dla dostawców i obiorców  , magazynem złomu i stali .

Wymagania:

·           uprawnienia do obsługi  wózka widłowego – warunek konieczny

·           uprawnienia  do obsługi żurawia  i suwnicy – warunek nie konieczny

·           umiejętność organizacji stanowiska i czasu pracy

·           komunikatywność

·           gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·           komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·           dyscyplina i silna motywacja do osiągnięcia założonych celów,

·           samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy.

 Mile widziane:

·         znajomość podstaw rysunku technicznego .

·         umiejętność  obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         wiedza i doświadczenie w branży przemysłowej

 Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia,

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·         pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

 Miejsce pracy: Bełżyce.

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Lokalizacja

Bełżyce,

Lubelskie

Lubelskie, Bełżyce
ID: 911243989