2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Kawęczyn
Elżbieta Stępień
Dodane 22 kwietnia 2024

Pomocnik Operatora maszyn drukujących

Lokalizacja

Nowy Kawęczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

UDS S.A. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

 W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Osób na stanowisko :

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn k./Skierniewic

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Drukarza przy obsłudze maszyn drukujących,

  • Kompletacja materiałów do wykonania zlecenia (przygotowywanie surowca, farb, form lakierniczych)

  • Bieżąca kontrola jakości wykonanego druku ze wzorem kolorystycznym,

  • Regulacja i monitorowanie parametrów produkcji,

  • Wypełnianie dokumentacji systemowej,

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ( dla osób bez doświadczenia oferujemy program szkolenia)

  • Zdolności organizacyjnych oraz manualnych;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (12-godzinnym lub 3 -zmianowym);

  • Zaangażowania oraz rzetelności;

  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;

  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Każda aplikacja powinna zawierać klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A. z siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez UDS S.A. siedzibą w Nowym Kawęczynie (96-115), ul. Nowy Kawęczyn 32a , dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”.

Lokalizacja

Nowy Kawęczyn,

Łódzkie

Łódzkie, Nowy Kawęczyn
ID: 742700538