2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bardo
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomocnik operatora maszyny

Lokalizacja

Bardo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma, będąca producentem opakowań na rynku od 2004 roku w związku z nową wdrażaną inwestycją i dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bardo

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • pomoc w obsłudze maszyn

  • utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego maszyn

  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta

  • przestrzeganie ustalonych standardów jakości

  • optymalizacja procesów wytwarzania i strat produkcyjnych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora lub pomocnika operatora maszyn

  • podstawowe zdolności mechaniczne

  • dyspozycyjność

  • umiejętność współpracy w zespole

  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły

  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • przyjazną pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • możliwość przyuczenia na operatora maszyn

  • możliwość korzystania z benefitu MultiSport

  • ubezpieczenie w zakresie opieki medycznej refundowane w wysokości 75% przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź o przesyłanie aplikacji drogą e-mail lub kontakt telefoniczny tel: 512 113 918

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres (maksymalnie 12 miesięcy) na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KENT-PAK OPAKOWANIA SP. Z O.O. z siedzibą w Bardo przy ul. Fabryczna 18 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Bardo,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bardo
ID: 843240616