2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Józefów
  7. Obsługa produkcji - Kolonia Błotna
Dodane 03 maja 2024

Pomocnik Operatora maszyny klejącej

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błotna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MM Packaging Polska w Józefowie poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnika Operatora maszyny klejącej.

MM Packaging Polska w Józefowie jest wiodącym producentem opakowań dla rynków Premium & Personal Care oraz najwyższej jakości opakowań dla artykułów spożywczych.

Zakres obowiązków :

  • Wsparcie operatora w zakresie bieżącej  obsługi maszyn i realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym

  • Kontrola podczas całego procesu klejenia

  • Współpraca z operatorem  zakresie bieżącego utrzymania  i konserwacji maszyn, usuwanie usterek oraz wykonywanie niezbędnych ustawień i przezbrojeń maszyn

  • Bieżąca kontrola jakości oraz rejestracja realizacji zleceń produkcyjnych w systemie

  • Utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy

Wymagania :

  • Zaangażowanie i umiejętność współpracy w zespole

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Wsparcie ze strony operatora w zakresie wdrożenia na stanowisko

  • Dofinansowanie do pakietów benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenia na życie)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błotna
ID: 914609383