2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Piotrków Trybunalski
MBL Poland Sp. z o.o.
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik operatora obrabiarek CNC - MBL Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszej firmy w Piotrkowie Trybunalskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA OBRABIAREK CNC

Zakres obowiązków:

• Obsługa, pod nadzorem operatora obrabiarek CNC, maszyn i urządzeń (tokarek i frezarek sterowanych numerycznie)

• Wykonywanie detali wg załączonej dokumentacji

• Dobór parametrów skrawania zastosowanych narzędzi

• Prace ślusarskie

• Praca w systemie 3–zmianowym

Oczekiwania:

• Wykształcenie mechaniczne lub kierunkowe (mile widziane)

• Praktyczna znajomość obróbki skrawaniem

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

• Sumienność, staranność i terminowość w wykonywaniu zadań

• Mile widziana znajomość systemu sterowania HEIDENHAIN, SINUMERIC, FANUC

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pakiety sportowe, medyczne oraz obiady dofinansowywane przez pracodawcę

• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

• Premię miesięczną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 659919508