2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Dodane 05 kwietnia 2024

Pomocnik operatora palownicy (odcinek drogi Babica - Jawornik)

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA PALOWNICY

Nr ref.: PR_BUD/BA_JA/2024

Miejsce pracy: Odcinek drogi S19 Babica-Jawornik, k. Rzeszowa

Rodzaj pracy: zatrudnienie na okres 2-3 lata

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:

– Proste prace budowlane - praca w zespołach do robót palowych.

– Praca przy obsłudze maszyn budowlanych.

Wymagania:

– Łatwość w przyswajaniu wiedzy, np. nowych technologii i technik pracy w tym zawodzie.

– Rzetelność, systematyczność, solidność.

– Umiejętność współdziałania z innymi pracownikami.

– Mile widziane uprawnienia na maszyny budowlane (koparki, palownice).

Oferujemy:

– Pracę na podstawie umowy o pracę – praca przy budowie drogi S19, odcinek Babica-Jawornik. Zatrudnienie na co najmniej 2-3 lata.

Zakwaterowanie na miejscu budowy, zapewnienie dojazdu (jeśli miejsce zamieszkania znajduje się niedaleko budowy) lub zwrot kosztów za dojazd.

– Bezpłatne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

– Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informacja o wynagrodzeniu przekazywana jest po wysłaniu CV. Możliwość negocjacji bezpośrednich zaproponowanej stawki na podstawie doświadczenia i posiadanych uprawnień.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909485153