2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Szadów Pański
Dodane Dzisiaj o 13:13

Pomocnik operatora produkcji

Lokalizacja

Szadów Pański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Przedsięwzięcia Firma DEVERIS, producent innowacyjnych oraz funkcjonalnych białek dla żywienia zwierząt hodowlanych oraz domowych poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnika Operatora Produkcji. Opis Pozycji

Pomocnik Operatora Produkcji jest głównym pracownikiem wykonawczym w dziale produkcyjnym. W firmie DEVERIS uczestniczy bezpośrednio przy produkcji najwyższej jakości produktów przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii oraz nowoczesnej linii produkcyjnej. Pod nadzorem Dyrektora Produkcji oraz Kierownika zmiany, Operator Produkcji jest odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych, kontrolę wytwarzanych produktów, pakowanie i oznakowanie produktu gotowego, działania mające na celu utrzymanie ciągłości produkcji, oraz czystość miejsca pracy.

Operator Produkcji funkcjonuje w zespole (5-7 pracowników na zmianę).

Główne Zadania Dla Pomocnika Operatora Produkcji

Ø  Działanie według ustalonych standardów produkcyjnych i operacyjnych

Ø  Obsługa urządzeń produkcyjnych

Ø  Zapewnienie właściwych parametrów procesu technologicznego

Ø  Kontrola jakości produktu gotowego

Ø  Zadbanie o sprawne i higieniczne przyjęcie oraz magazynowanie surowca na terenie zakładu

Ø  Utrzymanie czystości na części produkcyjnej zakładu

Ø  Wykonywanie napraw i konserwacji urządzeń produkcyjnych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami

Ø  Pakowanie produktu gotowego; magazynowanie na terenie zakładu

Ø  Osiągnięcie wyznaczonych celów produkcyjnych (ilość produktu, określone parametry produktu)

Ø  Uczestniczenie w procesach mających na celu poprawę wydajności urządzeń i procesów produkcyjnych

Wymagane Kwalifikacje

Ø  Wykształcenie zawodowe lub techniczne

Ø  Umiejętność pracy w zespole

Ø  Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do niedzieli wg ustalonego harmonogramu pracy (średnio tygodniowo 5 dni w tygodniu)

Ø  Podstawowa zdolność obsługi komputera

Ø  Wzorowa postawa pracy (punktualność, profesjonalizm)

Ø  Chęć zdobycia nowych umiejętności w wyspecjalizowanej branży

Ø  Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

Preferowane Kwalifikacje:

Ø  Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Ø  Umiejętność obsługi urządzeń mechanicznych

Oferta:

Ø  Konkurencyjne wynagrodzenie

Ø  Realna możliwość wypracowania co miesięcznej premii

Ø  Ubezpieczenie grupowe opłacane przez zakład

Ø  Atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, będącym częścią międzynarodowej korporacji.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV i danych kontaktowych.

Lokalizacja

Szadów Pański,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szadów Pański
ID: 918667529