2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Włoszczowa
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomocnik Operatora Urządzeń Technologicznych

Lokalizacja

Włoszczowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa - firma o ugruntowanej pozycji na rynku oraz jeden z czołowych zakładów mleczarskich w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukuje kandydata na stanowisko: POMOCNIK OPERATORA URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie czynności związanych z prowadzonym procesem technologicznym.
  • Przestrzeganie wszystkich procedur i instrukcji stanowiskowych na danym dziale.
  • Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie, surowiec i materiały.
  • Właściwe prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami – prowadzenie prawidłowych zapisów.
  • Nadzór nad właściwą eksploatacją i wykorzystaniem powierzonego majątku Spółdzielni.
  • Współpraca z pracownikami działu technicznego w celu optymalizacji pracy maszyn i urządzeń pracujących na dziale.
  • Zgodna z instrukcją obsługa maszyn i urządzeń.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ.
  • Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Uprawnienia UDT na wózki /suwnice – mile widziane.
  • Znajomość wymagań BRC.
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wykonania.
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Możliwość stałego pogłębiania wiedzy i umiejętności.
  • Prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OSM Włoszczowa, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pomocnika operatora urządzeń technologicznych przez czas prowadzenia rekrutacji”.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Lokalizacja

    Włoszczowa,

    Świętokrzyskie

    Świętokrzyskie, Włoszczowa
    ID: 762334911