2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Radunica
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomocnik operatora wiertnicy

Lokalizacja

Radunica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnika, przy specjalistycznych robotach geotechnicznych.

Chcemy byś uczestniczył w całym procesie wykonywania fundamentów specjalnych, poprzez współpracę z operatorami maszyn, prace porządkowe oraz dbanie o stanowisko pracy na budowie. Stanowisko wymaga pracy fizycznej, solidności i rzetelnej pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-niezbędne szkolenia,

-wynagrodzenie podstawowe 3400 netto (Dalsze wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania),

-praca w doświadczonym i zgranym zespole,

-cennym atutem naszej firmy jest dobra atmosfera wśród pracowników,

-możliwość awansu i zdobycia uprawnień operatorów maszyn.

Obowiązki:

-prace pomocnicze przy wykonywaniu pala, w całym procesie wykonywania,

-pomoc dla operatorów maszyn pracujących na placu,

-prace porządkowe na budowie,

-dbanie o stanowisko pracy zgodnie z zasadami bezpiecznej pracy.

Dodatkowe informacje:

Doświadczenie w branży budowlanej jest mile widziane- nie jest jednak wymogiem. Większość prac na terenie trójmiasta, zdarzają się także delegacje.

Zatrudnienie w pełni legalne - nie jesteśmy w stanie wypłacać pensji "pod stołem" osobom z problemami komorniczymi.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub telefoniczne umówienie spotkania: 60*******03

Informacje o firmie FUNDAMENT - SPECJAL specjalizuje się w wykonawstwie pali wierconych, przemieszczeniowych, kolumn żwirowo-piaskowych, oraz zabezpieczaniu skarp i wykopów palisadami tworzącymi ściany nośne piwnic i garaży. Od roku 1990 jako firma projektowo-wykonawcza zrealizowaliśmy kilkaset zadań budowlanych, wykonując przy tym setki kilometrów różnego rodzaju pali i mikropali.

Lokalizacja

Radunica,

Pomorskie

Pomorskie, Radunica
ID: 909183438