2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Solec Kujawski
Dodane 14 maja 2024

Pomocnik operatora zgrzewarki tworzyw sztucznych

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Solec Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KSK TECHNOLOGIES zajmująca się przeszło 26 lat gięciem łuków z pvc  i wykonywaniem nietypowych konstrukcji okiennych poszukuje nowego pracownika na stanowisko:

POMOCNIK ZGRZEWACZA TWORZYW SZTUCZNYCH.

Miejsce pracy : Solec Kujawski Obowiązki:

  • pomoc przy zgrzewaniu konstrukcji okiennych z PVC

  • dbałość o jakość wyprodukowanych elementów

  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole, oraz organizacji własnej pracy

  • komunikatywność

  • sumienność oraz pracowitość

  • chęć nauki

  • zdolności manualnej i zmysłu technicznego

  • chęć długoterminowej współpracy z firmą

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • atrakcyjny system premiowania

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • praca w systemie I zmianowym (6:00-14:00)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie pracownika oraz członków jego rodziny

Nie wymagamy doświadczenia w branży lecz jeśli je posiadasz zaoferujemy Tobie pracę na samodzielnym stanowisku.

Aby wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłane CV na adres kieronska.natalia(małpka)ksk.info.pl lub osobiście w siedzibie firmy w godzinach 6:00-14:00.

Wszelkie informacje dotyczące pracy proszę kierować pod numer telefonu  60*******21

Lokalizacja

Solec Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski
ID: 918257693