2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Koszalin
Dodane 20 kwietnia 2024

POMOCNIK PIZZERMANA / pomoc kuchenna

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby chętnej do pracy jako pomocnik pizzermana w naszej pizzerii!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie składników do pizzy, takich jak sosy, warzywa, mięsa, i inne składniki.

  • Wsparcie pizzermana w formowaniu ciasta i nakładaniu składników na pizzę.

  • Pomoc przy obsłudze pieca do pizzy i kontrolowanie procesu pieczenia.

  • Utrzymywanie czystości w kuchni i zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi higieny.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii mile widziane, ale nie wymagane – chęć nauki i zaangażowanie są równie ważne!

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Wytrzymałość na pracę w szybkim tempie.

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych zmianach, w tym wieczorami i weekendami.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową adekwatną do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

  • Zniżki na posiłki dla pracowników.

Zgłoszenia poprzez wysłanie CV na portalu OLX.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 913154113