2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Szczytno
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelner/Barman- Vrouwenpolder, Holandia

Wynagrodzenie

68 - 69 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczytno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Kelner/Barman -Vrouwenpolder, Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej restauracji w miejscowości Vrouwenpolder, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – kelner/barman

Lokalizacja – Vrouwenpolder, Holandia

Start pracy – od zaraz

Oferta:

·       Holenderska umowa o pracę

·       Praca w holenderskiej restauracji

·       Start pracy – od zaraz

·       Okres zatrudnienia do minimum października 2024 (możliwość przedłużenia)

·       Godziny pracy: 12:00 - 22:00

·       Stawka godzinowa w wysokości €15,93 brutto +napiwki + nadgodziny

·       Zakwaterowanie płatne 250 - 350 euro miesięcznie

·       Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników

·       Ubezpieczenie płatne, ok. 35 euro/tydzień

·       Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

·       Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami

·       Klient akceptuje także pary, o ile obie osoby spełniają wymagania

Wymagania:

·       Doświadczenie w branży gastronomicznej

·       Znajomość języka angielskiego (B1)

·       Dobre cechy reprezentacyjne

·       Umiejętność noszenia 3 talerzy i podawania z pełną tacą napojów

Zadania:

·       Przyjmowanie i opieka nad klientami

·       Przyjmowanie i obsługa zamówień

·       Obsługa baru, cateringu i napojów

·       Obsługa zapytań klientów

·       Dbanie o czystość i porządek na powierzonych terenach

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 910346147