2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Koluszki
Dodane 18 kwietnia 2024

Pomocnik produkcji

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ACE Jakub Bielski

Jesteśmy największym zakładem produkującym kulki paintballowe w Polsce. Działamy na rynku 8 lat.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Koluszki

Poszukujemy kandydatów do pracy przy produkcji kulek paintballowych

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie surowców, obsługa i nadzór linii produkcyjnych oraz sprzętu produkcyjnego,

  • Bieżąca obsługa i utrzymanie w czystości urządzeń produkcyjnych,

  • Dbałość o powierzone materiały, narzędzia i stanowisko pracy,

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy,

  • Utrzymanie standardów jakościowych produkowanych wyrobów,

Wymagania:

  • Zaangażowanie oraz dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

  • Uczciwość, skrupulatność i sumienność,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność organizowania pracy własnej,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pełny wymiar czasu pracy,

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Praca w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami.

  • Premie frekwencyjne i wydajnościowe

Praca w systemie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6

Weekendy wolne

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 673061283