2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomocnik produkcji- Pakowacz/ możliwość zwrotu kosztów dojazdu

Wynagrodzenie

4 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Resaco to firma zajmująca się produkcją worków i folii. Nasza Firma od 2018 roku znajduje się przy ul. Cegielskiego 5 w Koszalinie.

Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Jeśli tak, to świetnie! :)

Jeśli nie - spokojnie, wszystkiego możesz się nauczyć, podczas indywidualnego procesu wdrożenia.

 Inwestycje w nowe technologie przyczyniają się do ciągłego rozwoju więc szukamy osób do pracy, które chciałby razem z nami uczestniczy w rozwoju naszej firmy.

Powiększamy załogę o kolejnych pomocników produkcji, a stąd też niedaleka droga do awansu na operatora maszyn.

Co na początek:

  • pierwszy okres zatrudnienia to głównie szkolenie, uczysz się swoich obowiązków. Po okresie próbnym stawka wynagrodzenia podlega negocjacjom i wszystko zależy od Twojego zaangażowania i samodzielności na stanowisku.

  • wynagrodzenie 3550 netto

  • darmowy pakiet medyczny

  • możliwość zwrotu kosztów dojazdu dla osób mieszkających poza Koszalinem

  • jasne ścieżki awansu i kariery "od pomocnika do kierownika :-)"

Godziny pracy: Praca 3 zmianowa : 6-14, 14-22,22-6 od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy produkcji wyrobów gotowych. operatorom maszyn

  • Pakowanie i oklejanie paczek/wyrobów gotowych

  • Obsługa urządzeń magazynowych,

  • Prace porządkowe,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

 Czego oczekujemy od Ciebie?

  • zaangażowania - wszystkiego Cię nauczymy

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej firmy, zajrzyj na naszą stronę internetową. ;)

Może szukamy właśnie Ciebie? Chcesz pracować w firmie, w której są jasne ścieżki awansu i kariery? Złóż swoje CV!

 Bardzo proszę w CV zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

* Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 614321470