2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Widzew
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik serwisanta

Wynagrodzenie

35 - 49 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź, Widzew

Obowiązki:

  • Wsparcie pracy serwisantów

  • Pomoc przy naprawach wymienników/dekanterów/wirówek

  • Czynności pomocnicze przy obsłudze serwisowej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Zmysłu technicznego

  • Dyspozycyjności w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne/ wyższe techniczne, zarówno studenci, uczniowie jak i absolwenci kierunków i szkół o profilu technicznym

  • Gotowości do pracy w krótkich delegacjach (opłaca pracodawca)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Umowę zlecenia

  • Wynagrodzenie od 35-49 zł/h brutto

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 868559753