2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomocnik do prac montażowych

Wynagrodzenie

61 - 62 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Pomocnik przy montażu systemów wentylacyjnych

Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika

·       Lokalizacja – Erding, Niemcy

·       Start – od zaraz

Oferta:

·       Praca od poniedziałku do piątku

·       35h/tydzień

·       Zakwaterowanie płatne (300euro/miesiąc)

·       Stawka 14.15 euro brutto/h (od 1. do 3. miesiąca pracy)

·       Stawka 14.50 euro brutto/h (od 4. miesiąca pracy)

·       Niemiecka umowa o pracę

·       Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie

·       Szkolenie stanowiskowe (miesiąc w Hamburgu)

·       Praca poza zakładem pracy - w terenie

Zadania:

·       Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej

·       Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją

·       Ustalenie planu pracy

·       Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy

·       Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania:

·       Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·       Prawo jazdy kat. B

·       Własne auto

·       Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem, pracą na produkcji

·       Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi narzędzi, czyszczenia komponentów, wymiany i obróbki pojemników filtracyjnych

·       Umiejętność współpracy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913729887