2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lisi Ogon
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik serwisanta Meblowego/Kierowca z kat.B

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

FABRYKA MEBLI GALA COLLEZIONE SP. Z o.o. to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Działamy na rynku od 2001 r. i ciągle dynamicznie się rozwijamy. W czterech zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 700 specjalistów w dziedzinie tapicerowania, krojenia, szycia i modelowania.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierowca - Serwisant Meblowy

Miejsce pracy: cała Polska

 Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie Fabryki Mebli Gala Collezione w sprawach związanych z serwisem

  • gwarancyjnym u Klientów indywidualnych oraz w salonach sprzedaży,

  • pomoc w rozpatrywaniu zgłoszeń serwisowych,

  • pomoc w drobnych naprawach w miejscu użytkowania wyrobów oraz w transporcie elementów do Fabryki.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kategorii B (pojazdy do 3,5 T),

  • gotowość do pracy na terenie całej Polski (w trasie od wtorku do piątku, noclegi w

  • hotelach ze śniadaniem, WOLNE WEEKENDY),

  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej oraz znajomość konstrukcji i

  • procesu technologicznego mebli tapicerowanych,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na

  • rynku,

  • wynagrodzenie stałe + premia + rozliczane delegacje,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowy,

  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie , wdrożenie i opiekę Serwisanta,

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Firmy, docelowo stanowisko Serwisanta Meblowego z wynagrodzeniem 5900 -6800 zł brutto

  • szkolenia i programy rozwojowe.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv aplikując przez OLX

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Fabrykę Mebli Gala Collezione sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych organizowanych przez podmioty z Grupy Gala Collezione, tj. Fabrykę Mebli Gala Collezione sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie, Fabrykę Mebli Sweet Sit sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Fabrykę Mebli SLA.WIA sp. z o.o. z siedzibą w Tucholi oraz Sofa Service sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zgodę udzielam na okres jednego roku od dnia przekazania swoich danych i wiem, że mogę ją w każdej chwili wycofać.

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 781745107