2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Bogdanka
MR BOGDANKA SP Z OO
Dodane Dzisiaj o 08:11

Pomocnik Spawacza

Lokalizacja

Bogdanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prace pomocnicze: przygotowanie elementów do remontu maszyn i spawania, pomoc w obsłudze maszyn do cięcia i obróbki blach i inne niezbędne prace przygotowawcze do spawania,
  • Nauka spawania od podstaw: bez względu na Twoje obecne umiejętności, zapewnimy kompleksowe szkolenia, abyś stał się pewnym siebie spawaczem,
  • Zdobycie Uprawnień: zostaniesz skierowany na kurs spawacza i wyrobimy Ci oficjalne uprawnienia,
  • Zdobywanie doświadczenia praktycznego: będziesz pracować z doświadczonymi spawaczami, zdobywając praktyczne doświadczenie niezbędne w tej branży. Pomocnik Spawacza to pierwszy krok.

Nasze wymagania

  • Chęci do Nauki: Jeśli masz zapał do zdobywania nowych umiejętności, jesteśmy gotowi Cię nauczyć,
  • Dyspozycyjność: Oczekujemy pełnego zaangażowania i gotowości do zdobywania doświadczenia praktycznego w systemie zmianowym,
  • Umiejętność pracy zespołowej: Praca z nami to okazja do nauki od doświadczonych profesjonalistów i rozwijania się we współpracy z zespołem.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze MAG,
  • Uprawnienia do obsługi żurawi stacjonarnych potwierdzone świadectwem UDT,
  • Uprawnienia hakowego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na Umowę o pracę: Stawiamy na stabilność i pewność zatrudnienia,
  • Bogaty System Premiowy: Nasz system premiowy to gratyfikacja za wysiłek i zaangażowanie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Wspieramy Twój rozwój zawodowy,
  • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej: Twój komfort i zdrowie są dla nas ważne,
  • Benefity Świąteczne: W okresie świątecznym możesz liczyć na dodatkowe korzyści, aby święta były jeszcze bardziej radosne,
  • Dofinansowania do Wczasów pod Gruszą: Dbamy o Twój wypoczynek,
  • Nagroda Jubileuszowa: Długa droga wymaga uznania. Otrzymasz nagrodę jubileuszową za długoletnią współpracę,
  • Karty Żywieniowe: Oferujemy karty żywieniowe, abyś mógł/a korzystać z wygodnych zakupów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bogdanka,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Bogdanka
ID: 917302751