2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Korne
Dodane 21 maja 2024

Pomocnik spedytora, SPEDYTOR

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Korne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby chętnej do pracy , otwartej , lubiącej nowej wyzwania i pracę w zespole .

Jeśli nie masz doświadczenia, a myślisz o pracy w branży transportowej, przyuczymy Cię do pracy. Jedyne czego potrzebujesz to chęci!

Twoje wynagrodzenie będzie rosło wraz z Twoimi umiejętnościami.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z transportem i spedycją,

  • sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista,

  • mile widziana znajomość języka obcego ,

  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działań w zakresie planowania i organizacji transport,

  • monitorowanie transportu

  • sporządzanie raportów z zakresu zrealizowanych zleceń

Lokalizacja

Korne,

Pomorskie

Pomorskie, Korne
ID: 886770123