2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chwaszczyno
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomocnik Stolarza

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkcyjna z Chwaszczyna (na granicy z Gdynią, blisko masztu telewizyjnego) zatrudni Pomocnika Stolarza

Obowiązki:

  • Produkcja elementów meblowych.

  • Obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi.

  • Praca w zespole.

    Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Osobie bez doświadczenia przyuczenie do zawodu.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Wymagamy:

  • Podstawowej umiejętności obsługi elektronarzędzi.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Chęci do pracy i nauki.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Punktualności.

Informacje o firmie.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży, z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, projektującą i produkującą materiały POS, standy, ekspozytory, szafy makijażowe, maty ledowe, zabudowy sklepowe. Pracuje dla nas zespół kreatywnych i doświadczonych specjalistów: projektantów, konstruktorów, handlowców oraz załoga produkcyjna i montażyści, łącznie ponad osiemdziesięcioosobowa kadra fachowców. W produkcji wykorzystujemy technologie obróbki tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych, drewna, metali, oświetlenia LED i inne.

  • w Chwaszczynie, na granicy z Gdynią, blisko masztu telewizyjnego

  • Niedaleko przystanek autobusowy: Z, 171, 191, 193

  • Dojazd autobusem z Chwaszczyna, Żukowa, Szemudu, Koleczkowa, Oliwy (Pętla), Gdyni PKP

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 910605904