2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olecko
Adriatica Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Pomocnik stolarza ADRIATICA Sp. z o.o. Olecko

Lokalizacja

Olecko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O firmie:

ADRIATICA Sp. z o.o. to firma rodzinna, zajmująca się produkcją tapicerki od 1993 roku. Głównymi klientami firmy są stocznie jachtowe z całego świata. Oprócz tego produkujemy tapicerkę na stadiony, czy też do samolotów. Obecnie zatrudniamy około 100 osób i planujemy dynamiczny rozwój. Opieramy naszą produkcję na połączeniu tradycyjnych metod wytwórczych oraz nowoczesnych technologii CNC. Podobnie jest z naszym zespołem, to połączenie młodości i doświadczenia.

 Zapraszamy!!!

Tym razem rekrutujemy na stanowisko:

POMOCNIK STOLARZA

Zakres obowiązków:

- szlifowanie elementów

- obrabianie krawędzi elementów frezarką ręczną

- lakierowanie elementów sklejkowych

- pakowanie zestawów

- montaż drobnych elementów zgodnie z dokumentacją

- dbanie o czystość na stanowisku pracy

- pomoc w załadowaniu i przygotowaniu materiałów na maszynę CNC

Praca jednozmianowa w godz. 6 - 14

 Oferujemy:

·          Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·          Możliwość rozwoju i objęcia stanowiska operatora CNC

·          Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV prosimy wysłać w odpowiedzi na ogłoszenie. Jeśli nie posiadasz CV, prosimy o telefon.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

Lokalizacja

Olecko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olecko
ID: 914102056