2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 04 kwietnia 2024

POMOCNIK STOLARZA / praca na okleiniarce (możliwość przyuczenia)

Wynagrodzenie

4 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Alan Akcesoria Meblowe to firma z branży meblowej zajmująca się sprzedażą płyt, blatów i akcesoriów meblowych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

POMOCNIK STOLARZA – praca na okleiniarce

Miejsce pracy - Bydgoszcz

Wymagania:

- Umiejętność organizacji własnej pracy i pracy w zespole

- Dokładność, Sumienność

- Zaangażowanie

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

UWAGA !!! Zapewniamy przeszkolenia dla osób bez doświadczenia w obsłudze okleiniarki, chcących zdobyć nowe umiejętności.

Obowiązki:

- Oklejanie pociętych formatek (płyt i blatów meblowych) obrzeżem na okleiniarce

- Układanie oklejonych formatek na palecie i przygotowanie/spakowanie zamówienia do wysyłki

- Kontrola jakości

- Dbanie o porządek w ramach własnego stanowiska pracy

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie

- Praca od pon.-pt. w systemie 2-zmianowym

- Przyjazną atmosferę pracy

- Umowę o pracę na pełen etat (po okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Z.H.U. Alan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Inwalidów 51, 85-749 Bydgoszcz w celach związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Z.H.U. Alan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, ul. Inwalidów 51, 85-749 Bydgoszcz. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 705307805