2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Mroczeń
Dominika
Dodane 22 kwietnia 2024

Pomocnik Tapicera w branży meblowej

Wynagrodzenie

6 400 - 9 930 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mroczeń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu ELTAP na stanowisko POMOCNIK TAPICERA

Miejsce pracy: Mroczeń 203, 63-604 Baranów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 6400-9930zł brutto,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole młodych ambitnych ludzi.

Opis stanowiska

  • piankowanie stelaży tapicerskich

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na danym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mroczeń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mroczeń
ID: 555824429