2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 17 kwietnia 2024

Pomocnik w dziale badań i rozwoju

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Kaskat Dairy Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko - Pomocnik w dziale badań i rozwoju

Zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowywaniu próbek produktów według zleceń

  • pomoc w przygotowywaniu urządzeń i maszyn do pracy (mycie, czyszczenie)

  • utrzymywanie porządku w laboratorium

  • pomoc przy obsłudze foodtrucka (przygotowywanie towarów)

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, sumienność, pracowitość, samodyscyplina,

  • kandydat powinien cechować się kreatywnością, pomysłowością oraz zaangażowaniem w wykonywana pracę,

  • książeczka sanepidowska

Oferujemy:

pracę sezonową od maja do września

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 912417394