2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Chrzanów
Dodane 20 kwietnia 2024

Pomocnik w dziale księgowości

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy- Chrzanów / PL32-500

OPIS STANOWISKA:

·        Wystawianie faktur sprzedażowych do klientów,

·        Wprowadzanie do systemu faktur kosztowych od dostawców,

·        Kontakt z dostawcami i wyjaśnienie błędów w dokumentacji,

·        Administracja ubezpieczeniami,

·        Windykacja płatności,

·        Kontroling kosztów.

WYMAGANIA:

·        Wykształcenie wyższe lub min. średnie, preferowane w kierunku: Rachunkowość i

Finanse.

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

·        Dobra znajomość obsługi komputera, preferowana obsługa oprogramowania Optima.

·        Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z Klientem oraz pracownikami firmy.

·        Mile widziana znajomość obcego języka (angielski lub niemiecki),

·        Zaangażowanie i dyspozycja.

·        Uczciwość,

·        Rzetelność w wypełnianiu obowiązków,

·        Terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji administracyjno-księgowych.

·        Mile widziana dobra znajomość programu Excel.

OFERUJEMY:

·        Umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę.

·        Stabilną pracę w firmie o dużym potencjale rozwoju.

·        Pakiet socjalny (ubezpieczenie, pakiet medyczny medicover zdrowie i sport)

Administratorem danych jest Padro Logistics Sp. z o.o. Wysyłając do nas CV zamieść w nim poniższe oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Padro Logistics Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji. Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, prosimy o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu. Brak zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w niniejszym procesie.

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 868644988