2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Patrycja ARWA Prenzlau
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik w pielęgnacji roślin (m/k/n) w Prenzlau

Wynagrodzenie

54 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

  • Praca bez zakwaterowania

Twoje obowiązki:

  • Pielęgnacja roślin w szklarniach i na terenach zewnętrznych

  • Wsparcie przy siewie, przesadzaniu i zbiorach

  • Monitorowanie procesów nawadniania i nawożenia

  • Pomoc w utrzymaniu narzędzi i miejsc pracy

  • Przestrzeganie standardów zdrowia i bezpieczeństwa

Twoje kwalifikacje:

  • Podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego A1

  • Zamiłowanie do pracy z roślinami i zainteresowanie ogrodnictwem

  • Wytrzymałość fizyczna i zdolność do pracy w różnych warunkach pogodowych

  • Niezawodność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

  • Brak wymaganej wcześniejszej wiedzy – zapewniamy szkolenie!

Oferujemy:

  • Dynamiczne środowisko pracy w kontakcie z naturą

  • Sprawiedliwe wynagrodzenie i świadczenia socjalne

  • Możliwości szkolenia i rozwoju osobistego

  • Wspierający i przyjazny zespół

  • Umowa niemiecka

Więcej ofert dostępnych na naszej stronie.

Przesyłając swoją aplikację, zgadzasz się na zasady ochrony danych firmy ARWA Personaldienstleistungen GmbH (dostępne na naszej stronie internetowej www.arwa.de w sekcji "Ochrona Danych").

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912654496