2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Zachodniopomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Stargard
Dodane Dzisiaj o 10:25

Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja 21.04.2024

Lokalizacja

Stargard

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy: Stargard Inwentaryzacja w dniu 21.04.2024  Zadania:

  • Ekspozycja towaru w sklepie oraz kontrola czystości
  • Wymiana cen, promocji
  • Proste prace magazynowe i porządkowe
  • Umieszczanie zapasu towaru we właściwym miejscu (sklep, magazyn)
  • Układanie na regałach

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w dniu 21.04.2024 (8-10 h)
  • Chęć do pracy, umiejętność pracy zespołowej
  • Pełnoletność

Oferta:

  • Umowa-zlecenie ze stawką godzinową 27,70 zł brutto/h
  • Praca w dniu 21.04.2024
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 912135985