2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Głazica
Dodane 04 maja 2024

pomocnik wentylacja

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głazica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Witam

Poszukujemy pomocnika do prężnie rozwijającej się firmy Rebelion Sp z o.o jako pomocnik montera

Wymagania:

Sprawność fizyczna i manualna,

Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

Umiejętność pracy w zespole,

Prawo jazdy kat. B,

Precyzyjność, dokładność i rzetelność,

Odpowiedzialność za powierzone zadania,

Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy na miejscu i w delegacjach (pon. - pt.),

w trybie hybrydowym połowo na miejscu połowa w delegacjach w ciągu roku

Mile widziane doświadczenie w branży wentylacji.

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z kilkunastoletnim stażem,

Pracę przy interesujących projektach,

Szkolenie,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Przyjazną atmosferę w pracy. Ubezpieczenie grupowe na dobrych warunkach

Niezbędne i profesjonalne narzędzia do pracy Pracę w firmie zbudowanej na wartościach poszanowania drugiego człowieka i sprawiedliwości.

Zakres obowiązków:

Pomoc w montażu systemów wentylacyjnych, ciecie rur, szpilek, przygotowywanie materiału, skręcanie rur,

Pomoc w przeszkoleniu z innych branż możliwa.

Lokalizacja

Głazica,

Pomorskie

Pomorskie, Głazica
ID: 564933817