2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnowskie Góry
Dodane 01 maja 2024

Pomocnik wiertacza pod ziemią

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Śląskie Towarzystwo Wiertnicze DALBIS Sp. z o.o.

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w wierceniu otworów o różnorodnym przeznaczeniu oraz w praktycznym wdrażaniu technologii wiertniczych w robotach inżynieryjnych i geotechnicznych, zarówno na powierzchni jak i w podziemnych zakładach górniczych.  Specjalizujemy się w wierceniach poszukiwawczych z uzyskiem rdzenia.

W ciągu ostatnich 5 lat prowadziliśmy ponad 100 różnych projektów wiertniczych, odwierciliśmy ponad 58 000 metrów.

Obecnie prowadzimy nabór kandydatów na stanowiska dołowe : pomocnik wiertacza pod ziemią.

Również osoby do przeuczenia, bez doświadczenia.

Zakres obowiązków

  • pomoc w obsłudze wiertnicy,

  • prace transportowe,

  • współpraca z wiertaczem,

  • prace porządkowe,

Wymagania

  • mile widziane (niekonieczne) doświadczenie w pracy w podziemnych zakładach górniczych;

  • gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy w delegacji;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • dyspozycyjność;

  • zaangażowanie;

  • chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie 4300 brutto + delegacje,

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnimi tradycjami,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system dodatków do wynagrodzenia uzależnionych od kwalifikacji, umiejętności, doświadczenia zawodowego, zaangażowania,

  • posiłki profilaktyczne za pracę w formie bonów żywieniowych,

  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego PZU, PZU Życie,

  • Pracowniczego Planu Kapitałowego (PPK),

  • możliwość z korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • program ubezpieczenia grupowego dla pracowników oraz ich współmałżonków i dzieci,

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 904675845