2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łódź
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 01 maja 2024

Portier / Bellman - hotel w centrum Łodzi - praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 242 - 5 260 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zlokalizowany w samym centrum miasta, Grand Hotel jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym obiektem wchodzącym w skład najbardziej luksusowych hoteli w Polsce. Dołącz do profesjonalnego zespołu pracowników najlepszego hotelu w Łodzi. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Portier/Bellman

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie hotelu przed wejściem

  • życzliwe i uprzejme witanie, żegnanie gości hotelu według standardów hotelu

  • pomoc gościom w zakresie obsługi bagażowej

  • udzielanie aktualnych informacji na temat wszystkich usług hotelowych i aktualnych wydarzeń w hotelu

  • płynna współpraca z innymi pionami organizacyjnymi hotelu

  • dbałość o porządek przed hotelem zgodnie ze standardem

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka polskiego i angielskiego

  • wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywacyjne wynagrodzenie oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym

Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza OLX.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Holding Liwa Sp. z o.o. z siedzibą w: Górczewska 53, 01-401 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami mailowo.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 865381152