2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Rokiciny
Dodane 01 maja 2024

Portier firmy produkcyjnej

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rokiciny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy portiera do firmy produkcyjnej. Praca od poniedziałki do piątku, jednozmianowa.

Obowiązki:

  • Obsługa bramy wjazdowej,

  • Monitorowanie pracowników wchodzących i wychodzących. Prowadzenia rejestru z uwzględnieniem godziny,

  • Opieka nad terenem zewnętrznym, prace porządkowe,

  • Przyjmowanie przesyłek kurierskich,

  • Udzielanie informacji osobom z zewnątrz i powiadamianie kierownictwa o przybyłych osobach,

  • Identyfikacja niebezpieczeństw i reagowanie w przypadku potencjalnych zagrożeń.

Oferujemy:

  • Prace jednozmianową od poniedziałki do piątku,

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, przesłania swojego CV.

Lokalizacja

Rokiciny,

Pomorskie

Pomorskie, Rokiciny
ID: 914183451