2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Rzgów
Dodane 15 kwietnia 2024

Portier - Pracownik Ochrony

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Delia Cosmetics jest jednym z największych producentów kosmetyków w Polsce. To firma, w której pracuje się na uczciwych zasadach: umowa to umowa, człowiek jest na pierwszym miejscu, a pensja - zawsze na czas. Przekonaj się o tym i dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Rzgów k. Łodzi

1 PRZEJRZYSTE KORZYŚCI

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet socjalny

  • rodzinna, niekorporacyjna atmosfera

2 JASNE OCZEKIWANIA

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

3 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obserwacja obszaru i obiektu przy pomocy kamer

  • stała kontrola pojazdów przemieszczających się przez punkt kontroli

  • prowadzenie ewidencji wejść i wyjść

  • patrolowanie terenu firmy, parkingu, sprawdzanie zamknięcia bram, wrót i drzwi

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 783458148