2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Czekanów
Dodane 23 kwietnia 2024

Portier z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Lokalizacja

Czekanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

KUŁTON TRANSPORT

·         20 lat na rynku TSL

·         flota własna

·         transport chłodniczy, farmaceutyczny, ADR

·         mroźnia składowa, logistyka kontraktowa, własny x-dock

·         zgrany i zaangażowany Zespół

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących

  • Kontrolowanie ruchu pojazdów, obsługa bramy wjazdowej

  • Proste prace porządkowe w obszarze portierni i kontrolne na bazie transportowej

  • Przeprowadzanie ustalonych obchodów kontrolnych obiektu

  • Obserwacja obrazów z kamer rozmieszczonych na terenie obiektu

  • Wsparcie działu floty

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (+ weekendy i święta)

  • Sumienne wykonywanie zadań

  • Spostrzegawczość, komunikatywność i odpowiedzialność

  • Orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Imprezy integracyjne

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Czekanów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czekanów
ID: 843900370