2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Strzakły
Dodane 07 maja 2024

Portier - Zakład Mięsny Karol

Lokalizacja

Strzakły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Mięsny KAROL, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Portier

Zakres obowiązków:

  • Kontrola ruchu osób i pojazdów,

  • Patrolowanie obiektu,

  • Prowadzenie dokumentacji służbowej,

  • Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,

  • Sumienna realizacja obowiązków.

 Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy,

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • Punktualność, dyspozycyjność,

  • Uprawienia na wózek widłowy,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w warunkach nocnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,

  • Darmowa stołówka,

  • Paczki świąteczne,

  • Imprezy firmowe,

  • Nagrody jubileuszowe dla pracowników o długim stażu,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,

  • Pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Lokalizacja

Strzakły,

Lubelskie

Lubelskie, Strzakły
ID: 693414132