2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
Dodane 30 kwietnia 2024

Pośrednik finansowy dla firmy SayInvest

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Jesteśmy niezależną spółką dystrybucyjną odpowiedzialną za pozyskiwanie kapitału, do prowadzonych w grupie projektów.

Stworzyliśmy od podstaw dwa dynamicznie rozwijające się startupy: SayRent S.A (branża automotive) oraz SayKids S.A (diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci). Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie z unikalnym modelem inwestycyjnym, oparty na polskim kapitale, dbamy o atrakcyjność i sukces prowadzonych projektów.

Poszukujemy pośredników finansowych, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę dla inwestorów o nasze projekty.

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych;

  • Sprzedaż produktów inwestycyjnych;

  • Budowa długotrwałych relacji i bieżąca obsługa klientów.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związany, z pozyskiwaniem i obsługą klientów – najlepiej w branży finansowej;

  • Samodzielność i proaktywność w codziennych obowiązkach;

  • Przedsiębiorczość i kreatywność;

  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • System wsparcia w pierwszych 3 miesiącach współpracy (podstawa)

  • Wsparcie merytoryczne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912167971