2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pruszków
Dodane 24 kwietnia 2024

Pośrednik Ubezpieczeniowy TUiR Warta S.A.

Lokalizacja

Pruszków

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Agent Ubezpieczeniowy

Twój zakres obowiązków

·       Analiza potrzeb klienta

·       Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz klientów

·       Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych

·       Budowanie własnej bazy klientów

·       Praca na systemach informatycznych

Nasze wymagania

·       Posiadasz co najmniej wykształcenie średnie

·       Szybko przyswajasz wiedzę

·       Lubisz pracę z klientami

·       Szukasz stabilnego i dochodowego biznesu na lata

·       Osoby aktywne i przedsiębiorcze, a także ceniące sobie samodzielność i możliwość decydowania o wysokości swoich zarobków

·       Chcesz stale się rozwijać i świadomie budować swój biznes

·       Prowadzisz lub planujesz założenie własnego biznesu, niezależnie od doświadczenia

·       Planujesz rozszerzenie swojej działalności o usługi ubezpieczeniowe

To oferujemy

·       Indywidualne wsparcie i program motywacyjny dla nowych agentów Warty

·       Wsparcie w prowadzeniu działalności w tym dofinansowanie do placówek sprzedażowych oraz ich wyposażenia.

·       Udział w konkursach sprzedażowych z nagrodami finansowymi i rzeczowymi

·       Katalog szkoleń, który pomoże w zdobyciu najważniejszej wiedzy z zakresu ubezpieczeń – szkolenia z wiedzy o produktach, a także z technik sprzedaży

·       Praca w dynamicznym zespole sprzedażowym pod opieką cenionych na rynku menadżerów sprzedaży.

·       Udział w dedykowanych programach

·       Dostęp do prywatnej opieki medycznej i benefitów

·       Poszukujemy kandydatów na Agenta Ubezpieczeniowego na terenie całej Polski (wszystkie województwa)

Benefity

·       Atrakcyjny system wynagrodzenia

·       Program wspierający nowych agentów

·       konkursy z cennymi nagrodami pieniężnymi oraz materialnymi

·       Unikatowa wiedza oraz kompetencje

·       spotkania integracyjne

·       ubezpieczenie na życie

·       zniżki na firmowe produkty

·       elastyczny czas pracy

·       Indywidualna ścieżka kariery

·       dofinansowanie do zakupu sprzętu biurowego

·       Wsparcie od najlepszych menadżerów na rynku

·       Atrakcyjne system szkoleń

·       wyjazdy krajowe oraz zagraniczne

·       wsparcie finansowe do otwarcia placówki sprzedażowej

·       System benefitów

Będziesz pracować

·       W oparciu o umowę agencyjną

·       W oparciu o zbilansowany system wynagrodzenia

Zdobędziesz

·       Specjalistyczną wiedzę z zakresu ubezpieczeń

·       Możliwość współpracy z cenionymi na rynku ubezpieczeń menadżerami

·       Dostęp do licznych szkoleń

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 909167019