2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Koło
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukiwana księgowa

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:.:

  • wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze ekonomii, rachunkowości lub finansów;

  • znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz innych dokumentów umożliwiających pracę w zawodzie;

  • znajomość programów księgowych;

  • dobra znajomość programu MS Excel.

    Zakres obowiązków

  • dekretacja dokumentów

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej  (księgowanie faktur od dostawców oraz faktur kosztowych )

  • księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących

  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami i odbiorcami 9udzielenie informacji na temat płatności , ściąganie należności, uzgadnianie salda rozrachunków

  • wystawianie potwierdzeń sald

  • wprowadza i wysyła przelewy z tyt. zobowiązań

  • sprawdzanie faktur pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,

  • przeprowadzanie okresowej kontroli kont (analiza rozrachunków z klientami)

  • rozlicza spisy z natury ( inwentaryzacja) księgozbiorów, przedmiotów nietrwałych środków trwałych,

Lokalizacja

Koło,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koło
ID: 911220575