2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Bielicha
Dodane 12 kwietnia 2024

Poszukiwana Opiekunka do osób starszych z zamieszkaniem Radom

Wynagrodzenie

4 242 - 4 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielicha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Poszukiwana Opiekunka osoby starszej w Radomiu  - z zamieszkaniem OD ZARAZ

Prohuman.pl szuka opiekunki do małżeństwa w Radomiu

PRACA OD ZARAZ

Preferowana Polka

Masz doświadczenie rodzinne lub zawodowe do tego jesteś osobą empatyczną, cierpliwą i kontaktową - zgłoś się do nas już teraz!

Stan podopiecznych:

Pani, 87 lat, wzrost 156 cm, 52 kg

Osłabienie starcze, alzheimer, demencja

Osoba chodząca

Pan, 92 lata, wzrost 160 cm, 67 kg

Osłabienie starcze, ślepota, podopieczny jest po upadku, złamana kość ramienna z przemieszczeniem, obecnie unieruchomiony jest lewy bark w temblaku oraz potłuczony prawy bok ciała

Potrzeba pełnego transferu

Podopieczny aktualnie leżący, w pampersie - przed upadkiem był osobą samo-obsługującą się

Zakres obowiązków:

Robienie zakupów, karmienie, gotowanie (posiłki lekko strawne), przebieranie, zmiana pielucho-majtek, obsługa przenośnej toalety, prysznic/kąpiel, higiena jamy ustnej - protezy górna i dolna, podstawowa higiena osobista, mycie w łóżku

Proponujemy współpracę w formie kontraktu na około 6 tygodni

Opłacamy przejazd w dwie strony

Wynagrodzenie netto 3100 PLN

Chętnie opowiemy o szczegółach

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu

Jesteś zdecydowana/y wyślij swoje CV (najlepiej ze zdjęciem) na adres mailowy wskazany w ogłoszeniu

Lokalizacja

Bielicha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bielicha
ID: 911308371