2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 13 maja 2024

Poszukiwana osoba do księgowości i kadr

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Poszukujemy doświadczonej księgowej/księgowego:

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy

  • Obsługa programu księgowego

  • Wysyłka dokumentów do Urzędu Skarbowego i ZUS

  • Obliczanie i rozliczanie VAT

  • Przygotowywanie raportów finansowych i sprawozdań

  • Sporządzanie umów cywilno prawnych i rachunków do nich

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego (preferowane minimum 2 lata)

  • Biegła znajomość zasad prowadzenia spółki na estońskim CIT

  • Znajomość programu księgowego

  • Umiejętność obsługi dokumentów podatkowych i ZUS

  • Znajomość przepisów dotyczących podatków i rachunkowości

  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Praca w trybie home office.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 917997071